top of page

Pristatymas ir grąžinimas 

Pristatymas Lietuvoje:

Prekės pristatomos į LP Express paštomatą arba išsiunčiamos per Lietuvos paštą per 3 - 10 darbo dienų nuo apmokėjimo gavimo. Pristatymo kaina Lietuvoje priklauso nuo prekės svorio.

Pristatymas į kitas šalis:

Prekės siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu per Lietuvos paštą. Pristatymas Europos Sąjungos šalyse užtrunka maždaug 7-14 darbo dienų nuo apmokėjimo gavimo, o į kitas šalis pristatymas gali užtrukti 14-30 darbo dienų. Pristatymo kaina nustatoma pagal pakuotės svorį.

Dėl alternatyvių pristatymo būdų ar teirautis dėl greitesnių pristatymo galimybių, klientams patariame prieš pateikiant užsakymą susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu.

 

Mokėjimas:

Klientai, pasirinkę atsiskaityti kortele, turės įvesti savo banko kortelės duomenis. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, kreditinė kortelė nebūtina; pakanka, kad kliento elektroninėje bankininkystėje prie mokėjimo kortelės būtų nurodyta „Saugus mokėjimas internetu“.

Jei klientai pasirinks mokėti per PayPal sistemą, jie bus nukreipti į mokėjimo langą, kuriame turės prisijungti prie savo PayPal paskyros, kuri turėtų būti susieta su jų kredito kortele arba banko sąskaita. Paspaudus mygtuką „Mokėti“, mokėtina suma bus automatiškai nurašyta iš jų sąskaitos.

 

Keisti arba grąžinti:

Norėdami inicijuoti papuošalų keitimą ar grąžinimą, klientai turi informuoti mus el. paštu arba telefonu.

Kokybės reikalavimus atitinkančią, bet netinkamą ar nepatikusią prekę klientai gali pakeisti arba grąžinti vadovaudamiesi šiomis gairėmis:

Grąžinama prekė turi būti išsiųsta originalioje pakuotėje, jei ji nebuvo dėvėta ir nepažeista išvaizda, per 7 darbo dienas nuo gavimo dienos. Siunta turi būti siunčiama registruotu paštu (su išsaugotu siuntos registracijos numeriu) arba per kurjerį.

Gavę siuntinį grąžinsime pinigus per 1-2 darbo dienas. Visos pašto ir muitinės išlaidos, susijusios su keičiamos ar grąžintos prekės siuntimu, tenka pirkėjui.

Klientams primename, kad jie atsako už prekes tol, kol jos pasieks mus. Todėl grąžinant prekes reikia pasirūpinti tinkama įpakavimu, kad būtų išvengta žalos siuntimo metu. Visos grąžinamos prekės bus patikrintos. Pasiliekame teisę nepriimti papuošalų su mechaninių pažeidimų, atsiradusių dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nusidėvėjimo žymių.

Atkreipkite dėmesį, kad suasmeninti arba pagal užsakymą pagaminti papuošalai negali būti grąžinami.

 

Netinkamo dydžio keitimas:

Klientai informuojami, kad už tinkamą papuošalų dydį atsako jie. Jei jie norės pakeisti papuošalų dydį, visas siuntimo išlaidas padengs klientas.

 

Mokesčiai:

Siunčiant papuošalus į šalis, esančias už Europos Sąjungos ribų, klientai turėtų pasidomėti galimais importo ir muito mokesčiais. Jeigu įsigytą prekę norima grąžinti, reikia atkreipti dėmesį, kad importo ir muito mokesčiai negrąžinami.

Regeneruoti atsaką

bottom of page